Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Aşk Yalanı Sever 3. Bölüm Fragmanı

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever 3. bölümü ile 18 Nisan'da ekrana gelecek.

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm özeti: Peri tüm olumsuzluklara reğmen Hüseyin dedeyi bırakıp da gidemez. Ferit oyuna devam ettiği için Peri'ye teşekkür eder. Ama Peri Ferit için değil Hüseyin dede için kalmıştır.

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanı.

Aşk Yalanı Sever Gonca Kimdir? (Seda Güven)

Aşk Yalanı Sever dizisi birbirinden ünlü oyuncuları aynı projede buluşturdu. Deneyimli isimleri yanı sıra pek çok genç isim de Aşk Yalanı Sever dizisinde rol alıyor.

Güzel oyuncu Seda Güven de dikkat çeken genç oyuculardan biri. Aşk Yalanı Sever Gonca karakterini canlandıran güzel oyuncu daha ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aşk Yalanı Sever Gonca Kimdir?


Zengin bir ailenin kızı olan Gonca Kocaoğlu ailesinin yakın dostlarından biridir. Ferit'le uzun bir arkadaşlık geçmişi olan Gonca adı konulmasa da sözlü sayılırlar. Gonca hayatının hatasını yaparak Peri'yi Ferit'in karşısına çıkarır. Zamanla Peri Gonca ile Ferit arasındaki en büyük engel olacak.


Seda Güven Kimdir?


Güzel oyuncu Seda Güven 28 Ağustos 1984'de İzmir'de dünyaya geldi. 32 yaşındaki güzel oyuncu ilk olarak 2002'de ekrana gelen Ekmek Teknesi dizisinde rol aldı. Daha sonra ise Fatmagül'ün Suçu Ne, Merhaba Hayat ve  Hayat Yolunda gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Seda Güven uzun bir aranın ardından yeniden kamera karşısına geçti. Aşk Yalanı Sever Gonca olarak izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu başarılı performansı ile göz dolduruyor.

Aşk Yalanı Sever 2. Bölüm Fragmanı

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever 2. bölümü ile 11 Nisan'da ekrana gelecek.

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm özeti: Peri Ece olamaya alışmaya çalışırken hiç beklenmedik bir şey olur. Peri'nin babası Ferit'lerin evde çalışmaya başlar. Küçük bir yalanla başlayan oyun Peri'nin ailesinin de işin içine girmesi ile karmaşık bir hal alır. Ferit'le Peri bu oyuna son verme kararı alır. Ama bu işten sandıkları kadar kolay kurtulamazlar.

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm fragmanı.

Aşk Yalanı Sever Mario

 

Aşk Yalanı Sever dizisinin maskotu olan Mario isimli köpek izleyicileri kendine hayran bıraktı.

Aslında Mario da bir oyuncu. Mario dizi ve filmlerde yer almak için özel olarak eğitilmiş bir aktör köpektir. Dizide sık sık karşımıza çıkacak olan Mario Peri'nin köpeğidir.

Aşk Yalanı Sever Mario'nun Cinsi Ne?


Aşk Yalanı Sever dizisinin maskotu Mario'nun ne cins köpek olduğu merak konuus. Aşk Yalanı Sever Marionun cinsi Jack Russell Terrier olarak bilinen bir cins.

Jack Russell Terrier Cinsinin Özellikleri


Jack Russell Terrier cinsi köpekler çok hareketli ve dayanıklı köpeklerdir. Oyun oynamayı çok seven bu cins zeki ve inatçı bir yapıya da sahiptir.