Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , » Aşk Yalanı Sever Gonca Kimdir? (Seda Güven)

Aşk Yalanı Sever Gonca Kimdir? (Seda Güven)

Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Yalanı Sever dizisi birbirinden ünlü oyuncuları aynı projede buluşturdu. Deneyimli isimleri yanı sıra pek çok genç isim de Aşk Yalanı Sever dizisinde rol alıyor.

Güzel oyuncu Seda Güven de dikkat çeken genç oyuculardan biri. Aşk Yalanı Sever Gonca karakterini canlandıran güzel oyuncu daha ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aşk Yalanı Sever Gonca Kimdir?


Zengin bir ailenin kızı olan Gonca Kocaoğlu ailesinin yakın dostlarından biridir. Ferit'le uzun bir arkadaşlık geçmişi olan Gonca adı konulmasa da sözlü sayılırlar. Gonca hayatının hatasını yaparak Peri'yi Ferit'in karşısına çıkarır. Zamanla Peri Gonca ile Ferit arasındaki en büyük engel olacak.


Seda Güven Kimdir?


Güzel oyuncu Seda Güven 28 Ağustos 1984'de İzmir'de dünyaya geldi. 32 yaşındaki güzel oyuncu ilk olarak 2002'de ekrana gelen Ekmek Teknesi dizisinde rol aldı. Daha sonra ise Fatmagül'ün Suçu Ne, Merhaba Hayat ve  Hayat Yolunda gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Seda Güven uzun bir aranın ardından yeniden kamera karşısına geçti. Aşk Yalanı Sever Gonca olarak izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu başarılı performansı ile göz dolduruyor.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder