Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , » Aşk Yalanı Sever Serdar Kimdir? (İsmail Ege Şaşmaz)

Aşk Yalanı Sever Serdar Kimdir? (İsmail Ege Şaşmaz)

Sponsorlu Bağlantılar
Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz Aşk Yalanı Sever dizisi ile ekranlara geri dönüyor. En son Serçe Sarayı dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Aşk Yalanı Sever dizisinde Serdar Kocaoğlu karakterini canlandıracak.

Aşk Yalanı Sever Serdar Kocaoğlu Kimdir?


Serdar Cüneyt'in üvey oğludur. Ferit'in kuzeni olan Serda duygusal biridir. İşten başka bir şey düşünmeyen Ferit'le tamamen zıt karakterlere sahiptirler. Dedesiyle yakından ilgilenmeyi seven Serdar ailenin en içe kapanık üyesidir.


İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?


İsmail Ege Şaşmaz ilk olarak ATV'de yayınlanan bir yarışma programında ekrana çıktı. Sempatik tavırları ile dikkat çeken İsmail Ege yakışıklılığı ile de genç kızları etkilemeyi başardı. Daha sonra oyunculuğa adım atarak ilk olarak Güneşi Gördüm dizisinde rol aldı. Başarılı performansı ile bir kez daha dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu canlandırdığı Barış karakteri ile kendini kanıtlamış oldu. Daha sonra rol aldığı Serçe Sarayı ve Günebakan dizileri istenen başarıları elde edemese de İsmail Ege Şaşmaz yeni projelerle yoluna devam ediyor. Aşk Yalanı Sever dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen İsmail Ege Şaşmaz Serdar karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder