Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , , » Aşk Yalanı Sever Ferit Kimdir?

Aşk Yalanı Sever Ferit Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Yalanı Sever dizisinin başrolün önemeli isimlerinden biri de yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu. Aşk Yalanı Sever Ferit karakterini canlandıracak olan genç oyuncu özellikle genç kızlar tarafından ilgi ile takip edilen bir isim.

Aşk Yalanı Sever Ferit Kimdir?

Aşk Yalanı Sever dizisinin esas oğlanı Ferit zeki, yakışıklı ve çalışkan bir iş adamıdır. Aşk Yalanı Sever Ferit'in dedesi Hüseyin Koçoğlu kalp krizi geçirerek ölümden döner. Bir ayağı çukurda olan yaşlı adamın torunu Ferit'ten bir isteği vardır. Hüseyin Koçoğlu hiç görmediği torunu Ece'yi bir kez görmeden ölmek istemez. Ferit de dedesinin bu arzusunu gerçekleştirmek için Ece'yi bulmak için harekete geçer. Ama bütün çabalarına rağmen Ece'ye ulaşamaz. Sonun çare olarak sahte bir Ece bulup dedesinin karşısına çıkarmaya karar verir. Ece rolüne yapacak olan Peri ile anlaşır. Ama bu anlaşma zaman zaman sert tartışmalara sahne olur. İlerleyen zamanlarda ise Ferit ile Peri arasında bir elektriklenme başlar.

Aşk Yalanı Sever Ferit (Eren Hacısalihoğlu) Fotoğraları

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu 5 Haziran 1986'da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine 2011'de yayınlanan Mavi Kelebek isimli dizi ile başlayan genç oyuncu daha sonra ise İnsan Aldandı, Benim İçin Üzülme, Kadim Dostum, Asla Vazgeçmem ve Kalbim Ege'de Kaldı gibi pek çok dizide rol aldı. Aşk Yalanı Sever dizisi ile ilk başrolünü kapan yakışıklı oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Aşk Yalanı Sever dizisi çok yakında Fox TV'de izleyicilerle buluşacak.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder